پنجشنبه 18 آذر 1400  
(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)
آغاز پذیرش سال تحصیلی 1401-1400 حوزه های علمیه خواهران سراسر کشوربه گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران در گفتگویی با معاون آموزش این موسسه، خانم محمدی اظهار داشت: ثبت نام در سال تحصیلی 1401-1400 از تاریخ 25 بهمن ماه 1399 همزمان با مدارس علمیه تحت پوشش مرکز مدیریت خواهران در سراسر کشور در مقاطع تکمیلی سطح 3و 4 آغاز و تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ ادامه دارد.
وی گفت: پذیرش مقطع عالی (سطح سه /کارشناسی ارشد) به شیوه حضوری تمام وقت در 7 رشته تفسير و علوم‌ قرآنی، فقه ‌و اصول، فلسفه‌ اسلامي، اخلاق و تربیت اسلامی، مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی، کلام اسلامی  و تربیت دینی کودک و نوجوان انجام می شود. میتوان ادعا کرد که در مراکز وابسته به مرکز مدیریت تنها مرکزی هستیم که 7 رشته را به صورت همزمان در حال برگزاری دارا می‌باشیم.
معاون آموزش موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) افزود: پذیرش مقطع تخصصی (سطح چهار/ دکتری) به صورت شیوه حضوری تمام وقت و در 5 رشته تحصیلی تفسیر تطبیقی، فقه خانواده، حکمت متعالیه، کلام اسلامی و علوم و معارف قرآنی صورت می گیرد.
خانم محمدی تصریح کرد: سنجش داوطلبان از طریق آزمون ورودی و مصاحبه علمی انجام می شود. اما در سطح ۳ داوطلبانی که معدل ۱۷به بالا را دارا می‌باشند از دادن آزمون کتبی معاف هستند و دانشجویانی که در رشته‌های مرتبط از دانشگاه امام صادق (ع) ،جامعه المصطفی (ص) و مدرسه عالی شهید مطهری را دارا می‌باشند می‌توانند در آزمون ورودی موسسه معصومیه شرکت کنند.
شایان ذکر است متقاضیان می توانند جهت دریافت دفترچه راهنمای پذیرش، به سایت masoumiyeh.ir مراجعه نمایند.

 

فايل هاي مربوطه :
دفترچه مقطع تخصصي-سطح4.pdf1.92 MB
دفترچه مقطع عالي-سطح3.pdf1.97 MB
 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما