شنبه 5 آذر 1401  
(تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین)
برگزاری مصاحبه داوطلبان سطح سه و چهار سال تحصیلی 1401-1402در موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) مصاحبه داوطلبان سطح سه و چهار سال تحصیلی 1401-1402در موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) طی گفتگویی با معاون آموزش موسسه خانم محمدی در خصوص نحوه برگزاری مصاحبه سطح سه و چهار وی اظهار داشت: امسال با توجه به تغییر رویکرد موسسه از آموزش عمومی به عالی و تخصصی
موسسه در مقطع سطح 2 پذیرش نداشته است.
معاون آموزش موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) با اشاره به اینکه این مصاحبه ها از دوم شهریور ماه آغاز و تا ششم همین ماه ادامه خواهد داشت، گفت: در این مصاحبه 11 نفر در رشته مشاوره با رویکرد اسلامی، 5 نفر در رشته تربیت دینی کودکان و نوجوانان ویژه طلاب سطح سه و در سطح سه و چهار 15 نفر در رشته فلسفه و کلام اسلامی و 4 نفر در رشته تفسیر علوم قرآنی ، پس از گذراندن آزمون کتبی و کسب حد نصاب نمره مد نظر مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، دعوت به انجام مصاحبه شده‌اند.
وی اظهار داشت: با توجه به بالا بردن نمره کتبی از 20 به 50 توسط مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران تعداد دعوت شدگان به مصاحبه نسبت به سالهای گذشته به حد اقل رسیده است.
خانم محمدی در ادامه سخنان خود از اعلام نتایج این مصاحبه از 13 تا 19 شهریور ماه خبر داد و افزود: پذیرفته شدگان می‌توانند نتایج این مصاحبه را در صفحه شخصی خود مشاهده کنند.
وی ضمن اعلام اینکه آغاز کلاس‌های آموزشی از 19 شهریور ماه1401 می باشد تصریح کرد: صفحه شخصی هر داوطلب در همان سامانه‌ای است که برای شرکت در آزمون به آن مراجعه، ثبت نام و نام کاربری خود را دریافت کرده است می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما