يكشنبه 12 آذر 1402  
(مهار تورم، رشد تولید)
تجمع بانوان حوزه های علمیه قم در محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستیمدیر حوزه‌های علمیه خواهران:

اعلام انزجار از یک رژیم فاسد کودک کش امری ضروری است

مدیر حوزه‌های علمیه خواهرن در تجمع بانوان حوزوی سراسر کشور در محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی، گفت: اعلام انزجار از یک رژیم فاسد کودک‌کش امری ضروری است

 به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران حجت الاسلام والمسلمین فاضل در تجمع بانوان حوزوی سراسر کشور در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار زنان و کودکان و حمایت از مردم مظلوم و فلسطین اظهار داشت اعلام انزجار از یک دولت فاسد کودک‌کش که غریب به 7 دهه از هیچ ظلم و جنایتی به ملت‌های مظلوم روا نداشته است امری ضروری است. وی افزود : بی شک اگر به فرامین رهبران الهی توجه می‌شد چنان که رهبر کبیر انقلاب فرمودند" اگر هر مسلمانی یک سطل آب بریزد اسرائیل را آب خواهد برد" چنین وعده‌ای قطعا تحقق می‌یافت چنانکه بر خلاف حفظ ظاهر آنها دولت‌های غاصب، تعداد محدودی دارند.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران، توجه و اطاعت از آموزه‌های دینی را اولویت قرار داد و خاطرنشان کرد: اگر به دستورات دینی،توجه می شد، امروز این غقده چرکی دولت غاصب را نداشتیم که شاهد این همه آوارگی و در به دری و کشتار بیش از هزاران زن و کودک باشیم.

 به گفته ی این مقام مسئول بنابر آیات کلام‌ نورانی وحی که دولت‌های ظالم اگر هنر مقابله داشتند پشت دیوارهای آهنی پنهان نشده و در میدان کارزار حاضر می‌شدند، در واقع وضعیت آنها آشفته‌تر از آن است که ما فکر می‌کنیم.

وی در ادامه با اعلام انزجار از این دولت پوشالی، افزود: زمانی نفوذ پرنده‌ای هم بدون اجازه اسرائیل امکان حضور در موقعیت آنها را نداشت اما امروز به برکت جمهوری اسلامی و جمعیت جوان و لبنانی وفلسطینی و مقاومت‌های دلیرانه آنها شرایط جور دیگری رقم خورد و کرور کرور موشک به سمت این دولت پوشالی سرازیر و جرس آوارگی و از بین رفتن آنها نواخته شد.

حجت الاسلام والمسلمین فاضل زدودن ظلم واعلام بیزاری نسبت به مستکبران را عامل نزول رحمت و غفران الهی خواند و یادآور شد: تمام فلسفه وجودی حوزه‌های علمیه تحقق آیات و روایات در صحن اجتماع و زندگی عملی مردم است، اگر مسلمانی با مشاهده چنین فجایعی فریاد بر نیاورد به ‌دور از مسلمانی است.

 وی حمایت از مردم مظلوم و مسلمان فلسطین را امری واجب و ضروری خواند و خاطر نشان کرد بنا به فرموده  مقام معظم رهبری اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید و وعده خدا پیروزی حق بر باطل است، باید برای تحقق وعده ی الهی، خود را مهیای دفاع از مظلومین سازیم و با اتحاد و یکدلی و همرنگی سرزمین قدس را از لوس وجود بی وجود استکبار برهانیم.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر دهید
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما