چهارشنبه 26 خرداد 1400  
 
 
معرفی

وَ قَالَ  علی (ع) الْمُؤْمِنُ غَرِیزَتُهُ النُّصْحُ (مستدرک ‏الوسائل،ج۱۲، ص۴۳۰)

تبلیغ غریزه مومن است . امیرالمومنین علیه السلام

واحد مبلغین موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه از سال 63 با تشکیل پرونده برای طلاب مستعد و توانمند و اعزام ایشان به نهادهای درخواستی و مناطق مختلف شروع به فعالیت کرد و پس از آن هر ساله در ایام تبلیغی شامل ایام محرم الحرام ، رمضان المبارک و ... اقدام به اعطاء معرفی نامه  تبلیغی به طلاب متقاضی می نماید. مبلغین گرامی در سفرهای تبلیغی  خود فعالیت هایی شامل سخنرانی ، جلسات پرسش و  پاسخ به شبهات، برگزاری کلاس های مهارتی و آموزشی عقیدتی ،احکام ، برگزاری مراسمات و نماز جماعت ، حضور فعال در برگزاری اردوهای راهیان نور و  مشاوره در زمینه های مختلف را  در اقصی نقاط کشور بر عهده دارند.

بعد از مراجعت از تبلیغ با ارایه گزارش تبلیغی ، عملکرد مبلغان در معاونت فرهنگی بررسی می شود .واحد مبلغین نیز پس از دریافت و تجمیع گزارشات، با اعطاء هدایای نقدی و غیر نقدی از مبلغین تقدیر می کند.

 در راستای توان افزایی مبلغان دوره های  متعددی از جمله احکام ،  روش تدریس ، کلاسداری، آموزش های مختلف قرآنی شامل تجوید ، تفسیر ، تدبر ، صوت و لحن ، کارگاه و کلاس های  آموزش مداحی، کارگاه پاسخ به شبهات  و.. ...برای تأمین محتوای مورد نیاز مبلغین و تسهیل در امر دسترسی ایشان به خوراک تبلیغی در معاونت فرهنگی برگزار می شود .

علاقمندان به امر تبلیغ  جهت ثبت نام و برخورداری از تسهیلات و شرکت در کارگاه های مهارت افزایی می توانندپس از تکمیل  فرم مربوطه  و شرکت در مصاحبه حضوری از واحد مبلغین معاونت فرهنگی حکم تبلیغی دریافت نمایند.

 

فرم ثبت نام مبلغین موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران
مشخصات فردی
نام
نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
تاهل
تعداد فرزندان
تحصیلات حوزوی
تحصیلات دانشگاهی
کد ملی
شماره تلفن همراه
تالیفات
مقاله علمی پژوهشی
مقاله علمی ترویجی
کتاب
سایر موارد
سوابق
سوابق اجرایی
پیشینه تبلیغ
مهارت ها و توانایی ها
سایر دوره های گذرانده شده خود را بنویسید
   
معاون فرهنگی 6218
کارشناس تربیتی و تهذیب 6304
کارشناس فرهنگی و امور فوق برنامه 6305
   پیوندهای مرتبط
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما